Přejít na domovskou stránku Google
 
 

S Google Picasa můžete během několika sekund na svém počítači vyhledávat fotografie a těšit se z nich.

Bezplatné stažení od společnosti Google.

Picasa je software, který vám pomáhá rychle hledat, upravovat a sdílet všechny fotky na vašem PC. Můžete začít tím, že použijete Picasa pro jednoduché přenesení fotografií z fotoaparátu. Kdykoliv poté, co program otevřete, budou všechny vaše fotky automaticky nalezeny (včetně fotografií, na které jste již zapomněli) a setříděny do vizuálních alb organizovaných podle data s názvy složek, které snadno rozpoznáte. Přetažením můžete měnit uspořádání svých alb a také můžete vytvářet nové skupiny.

Picasa rovněž provádí pokročilé úpravy na jedno kliknutí a umožňuje jednoduše sdílet fotky; své fotografie můžete poslat emailem nebo vytisknout, vytvářet dárková CD a dokonce fotky odesílat na svůj vlastní blog.*

V současnosti dostupné v následujících jazycích: angličtina (USA), angličtina (VB), brazilská portugalština, bulharština, čeština, chorvatština, čínština (tradiční), čínština (zjednodušená), dánština, estonština, finština, francouzština, holandština, indonéština, islandština, italština, japonština, katalánština, korejština, litevština, lotyština, maďarština, němčina, norština, polština, řečtina, rumunština, ruština, slovenština, slovinština, španělština, srbština, švédština, tagalog, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština.

Prohlédněte si Picasa

* Funkce BlogThis! je k dispozici v angličtině pouze ve vybraných zemích.

Poznámka:Pokud není uvedeno
jinak, jsou odkazy z této stránky pouze v angličtině.


Je zdarma a instalace
trvá jen několik sekund
.


Stažení Picasa

Nyní k dispozici v češtině

Systémové požadavky

  • Windows 2000/XP
  • Internet Explorer 5.0+
  • Standardní jazyk a místní nastavení vašeho počítače určují jazyk, který bude nainstalován. Pokud Picasa nepodporuje váš aktuální jazyk, proběhne instalace v angličtině.
  • Zobrazit více podrobností

Zákaznická podpora


© 2006 Google - Úvod - O Google - Ochrana osobních dat

PageRank TOP.ER.CZ

NAVRCHOLU.cz

kontakt last update 20060616 (+links+Austria graph+DAX preMarket)
SHAKIRA :o) home facts about DAX facts about NYSE facts about NASDAQ - all those links were taken from Wikipedia (as stated in the text), Wikipedia copyright may apply